Obsah -


Plastové jímky, žumpy, septiky


EKOSYSTEM.cz

Šachty

Společnost Ekosystem dodává na trh plastové šachty pro různé využití. Šachty jsou vyráběny z polypropylenu případně polyetylenu svařováním do požadovaných rozměrů. Společnost využívá technologii na skružování tj. po stočení PP nebo PE desky je proveden svár na svářecím stroji bez přídavného materiálu. Výhodou je, že pevnost takto vyrobených šachet je oproti klasickému sváru mnohem vyšší a šachty lze využít i v náročných podmínkách.

Z celkové nabídky lze uvést například vodoměrné šachty, které jsou určeny pro uložení vodoměrné sestavy mimo budovu. Dále pak čerpací šachty pro přečerpávání splaškových a jiných vod tam, kde produkce odpadních vod je níže než gravitační stoka. Konstrukčně velmi podobné jsou šachty pro tlakovou kanalizaci, které se umisťují v místě, kde je odkanalizování řešeno tlakovou kanalizací s následnou ČOV. Pro odkanalizování více objektů je určena velkoobjemová čerpací stanice, obvykle vybavena dvěma výkonnými čerpadly, servisní plošinou apod. Jako revizní šachta na gravitační stoce je určena kanalizační gravitační šachta, která je osazena nátokovým a odtokovým hrdlem pro snadné připojení na gravitační potrubí. Pro různé další využití případně kombinaci s uvedenými typy šachet jsou určeny univerzální šachty, které jsou svařovány ze segmentových modulů.

Po dohodě lze všechny typy šachet upravit jak rozměrově, tak i technologickým vystrojením. Odborní pracovníci společnosti pak provedou montáž a zprovoznění. Po vzájemné dohodě je možno provádět pravidelný záruční i pozáruční servis.


(c) 2005 - 2012 Ekosystem.czObsah -