Obsah -


Plastové jímky, žumpy, septiky


EKOSYSTEM.cz

Žumpy, nádrže a jímky

Společnost Ekosystem dodává na trh nádrže, jímky, žumpy o různých objemech. Zákazník si může zvolit z široké nabídky ve standardních řadách. Tyto typové výrobky je možno upravit podle charakteru stavby, způsobu a místa uložení, případně zhotovit další úpravy dle konkrétních požadavků.

Jímky a nádrže mohou být podzemní nebo nadzemní. Použitý materiál je většinou PP někdy i PE. Nádrže, stejně tak jako žumpy jsou buď v hranatém nebo válcovém provedení a jejich konstrukce byla navrhnuta na základě statických výpočtů. Jejich umístění může být v provozních budovách nebo na volném terénu. Nádrže a jímky mohou být osazeny vtokovými a odtokovými hrdly, uzamykatelnými poklopy, přírubovými hrdly, stavoznaky apod.

V nezbytných případech svařujeme nádrže a jímky přímo na lokalitách pokud by nebylo možno vzhledem k objemu transportovat výrobek již hotový z výrobní provozovny. Dokážeme se přizpůsobit i podmínkám, kdy je nutné výrobek sestavit například ve sklepních prostorách. Toto je potřeba konzultovat s našimi pracovníky, kteří provedou prohlídku stavby a navrhnou vhodné řešení.


(c) 2005 - 2012 Ekosystem.czObsah -